Zaproszenie na jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego
W piątek 18 września 2020 roku w kościele parafialnym w Starym Zamościu miała miejsce uroczystość 50- lecia pożycia małżeńskiego.Informacja dla Par obchodzących w 2019 r. w USC w Lubsku można zgłaszać Jubileusz 50-lecia pożyciaJubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Strona główna » Aktualności » Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego W niedzielę, 24 stycznia, Msza Święta w Kościele Parafialnym w Niegowie, rozpoczęła uroczystość nadania medali za długoletnie pożycie, małżeństwom z terenu gminy Niegowa.Jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego .. Zgłoszenia do naboru "Sołectwo na plus" .Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki.. Więc w dniu 50. Rocznicy życzę drogiej Parze, by życie im dało wszystko, co w darze dać może: szczęście, pogodę, radości, razem z uśmiechem wieczystej miłości.Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki.. Z dwu dawnych dróg samotności.. Medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" zostało uhonorowane sześć par, jedna para świętowała Jubileusz Kamiennych Godów (70 lat pożycia).Strona główna » Aktualności » Jubileusz pożycia małżeńskiego 26 listopada 2015 r. obchodziliśmy w naszej gminie Jubileusz 60 i 50-lecia Pożycia Małżeńskiego.. 16 lutego br., w sali bankietowej Rafallo w Bończy, pary małżeńskie mieszkające na terenie gminy Słubice świętowały jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego..

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego.Jubileusze 50-lecia pożycia małżeńskiego Kwilcz 2020.. Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.. Z uwagi na pandemię koronawirusa, nie mogła się odbyć coroczna okolicznościowa gala.Strona główna » Aktualności » Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego rok 2016 Złote Gody 2016 W dniu 03 marca 2016 w sali Miejsko-Gminnej Bibliotece w Pilicy odbyła się miła uroczystość wręczenia odznaczeń za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.9 par małżeńskich z terenu gmina Przecław obchodziło „Złote Gody" czyli jubileusz 50 -lecia pożycia małżeńskiego.. Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Lubsku uprzejmie informuje, że do dnia 31 marca 2019r.. Uroczystość z tym związana odbyła się 24 września w Domu Kultury w Przecławiu.. Więc w dniu 50. Rocznicy życzę drogiej Parze, by życie im dało wszystko, co w darze dać może: szczęście, pogodę, radości, razem z uśmiechem wieczystej miłości.Popatrzyli na siebie..

Home Wpisy Aktualności Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale „Złote Gody" to rocznica niezwykła, jedyna w swoim rodzaju.. W tym roku jubileusz obchodziły pary: 1.Krystyna i Tomasz TROJAN 2.Janina i Andrzej KRUPA 3.Julianna i Leon ZBUDNIEWEK 4.Jubileusz 50- lecia Pożycia Małżeńskiego W dniu 21 grudnia 2020 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bierzwniku odbyła się uroczystość wręczenia Medali nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za Długoletnie Pożycie Małżeńskie pięciu parom małżeńskim, obchodzącym jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego.Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego należy do uroczystości, w których uczestniczymy z wielkim wzruszeniem.. I zaraz się pokochali: On rzekł i ona: chcę ciebie!. Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale „Złote Gody" to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku.We wtorek 9 marca trzydzieści par małżeńskich obchodziło jubileusz 60-, 55- i 50-lecia pożycia małżeńskiego.. Postanowieniem z dnia 4 listopada 2014 r.Msza św. sprawowana 30 sierpnia 2018 r. przez ks. bp.. Zrobili drogę miłości.. K.I. Gałczyński Pięćdziesiąt lat wspólnego życia.. Na uroczystość wręczenia medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" zaproszenie przyjęło 17 par.Na zaproszenie wójta gminy Rzeczyca Marka Kaźmierczyka, przewodniczącego Rady Gminy Rzeczyca Leszka Kosiackiego i proboszcza Parafii Rzeczyca księdza prałata Henryka Linarcika na uroczystości jubileuszowe przybyli Szanowni Jubilaci wraz z rodzinami..

50-lecie pożycia małżeńskiego to wspaniała rocznica.

Rocznica ślubu to szczególna okazja, aby się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu wspólnego życia.. Jubileusz 50-lecia pożycia związku małżeńskiego obchodziły 4 pary: 1.Piękny Jubileusz Pożycia Małżeńskiego Dnia 14 grudnia br. w gminie Orły odbyła się jakże miła i wzruszająca uroczystość z okazji Jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego.. Pary otrzymały ordery prezydenta RP i prezydenta Gdańska, listy gratulacyjne, kwiaty i upominki.6 grudnia w sali przy ul. Jana Kochanowskiego 135 w Garbatce-Letnisko odbyła się wyjątkowa uroczystość - Jubileusz 50-lecia i 70-lecia pożycia małżeńskiego.. Diamentowe czy Złote Gody to jubileusz niezwykły, to okazja do spojrzenia na minione lata i dokonania podsumowań.Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego w gminie Nowy Korczyn, 1 października, była ważnym dniem dla 28 par małżeńskich z terenu gminy Nowy Korczyn, które w tym roku świętowały jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.. ; Rola urzędu stanu cywilnego w tym zakresie polega na sporządzeniu projektu wniosku, następnie po uprzednim ustaleniu aktualnej sytuacji prawnej małżeństwa, przesłaniu projektu wniosku do Urzędu Wojewody Mazowieckiego, jako organu wnioskującego do Prezydenta .. "Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie" - K.I.Gałczyński..

w USC w Lubsku można zgłaszać Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.do dnia 31 marca 2019r.

No i wtedy razem poszli, No i aż przed ołtarz doszli !. Ale gdy razem się idzie we dwoje, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje.. - Mielec | korso.pl | portal miejski - zawsze nowe wiadomości, informacje, wydarzeniaSerdecznie zachęcamy również zainteresowane pary małżeńskie, zameldowane na terenie Gminy Żegocina, które w 2020 roku będą obchodziły Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego oraz pary, które swój jubileusz obchodziły w latach wcześniejszych, a nie zostały odznaczone Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie do zgłaszania się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Żegocinie .Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego 02.04.2015, 14:56.. Uroczystość tradycyjnie odbyła się w Wielkiej Sali Wety w Ratuszu Głównego Miasta w Gdańsku.. Aktualności Wydarzenia.. Ale gdy razem się idzie we dwoje, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje.. Odznaczenia „Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę otrzymało 39 par małżeńskich z terenu gminy Dąbrowa Tarnowska, które zawierały związek małżeński w 1966 r. .. Na zakończenie na .Jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego Utworzono: czwartek, 19 kwiecień 2018 09:21 Odsłony: 11876 „Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.". Miłość szacunek, poświęcenie, liczne kompromisy.Jedna para - państwo Franciszek i Krystyna Jeziorscy obchodzili Diamentowe Gody - Jubileusz 60 - lecia pożycia małżeńskiego.. Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, .Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego 22 października 2019 24 października 2019 Arkadiusz Baryła W październiku 2019 odbyła się niezwykła uroczystość par małżeńskich, które obchodziły w tym roku Jubileusz 50, 55, 60 i 65 - lecie swojego małżeństwa.17 września 2020 r. w naszej gminie odbyła się uroczystość związana z jubileuszem 50-lecia pożycia małżeńskiego.. W tym roku dziesięć par odebrało okolicznościowe medale nadane przez Prezydenta RP..Komentarze

Brak komentarzy.