Wzór podania na moderatora discord
Imię: 2.. Gdy zostanie użyty zły wzór, również zostanie ono odrzucone.. ( Nie musisz spełniać wszystkich wymagań aby złożyć podanie ) Regulamin: Cytat:* Treść każdego tematu, musi być zgodna z powyższym wzorem.. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: 5.. Ile dziennie jesteś wstanie.Wzór podania: 1.. Imię: 2. dodany przez Kudlaty, 5 Sierpnia w Moderator.. Wiek: 4.. Nazwa tematu: [Moderator] Nick 1.. Kolejne podanie można złożyć po upływie 2 tygodni.. Opisz siebie (min.. Rangę dostaniesz, gdy zrzucę pliki na kompa, czyli prawdopodobnie jutro ( 31.10).Podanie na Moderatora Wzór: 1.. Przed napisaniem podania proszę zapoznać się z informacjami zawartymi w tym dziale.. WWymagania: - minimum 10 lat - posiadanie fb, i ewentualnie discord + ts3 - Możliwość rozmawiania, pisania - Dobra ortografia - Zaprosić minimum 10 osób do grupy - Płeć obojętna - Trzeba być miłym, sympatycznym i mieć dużo czasu by pomagać innym Wzór: 1.. Wiek: 3.. 2020-06-04 o 13:11:22 przez NitroWymagania nie są głównym kryterium przy wybieraniu moderatora.. 5.Coś od siebie.. 27-07-2019, 21:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2019, 11:56 przez bakusiovskyyyy.). 3.Wiek.. Dlaczego Ty?. Czy byłeś kiedyś karany?. ( co zrobisz jak dostaniesz moda,jak przyczynisz się do rozwoju serwera NIE interesują nas szczegóły twojego życia itp ) 6.Czy posiadasz steam/discord..

Wzór podania moderatora.

Na ile oceniasz swoje zachowanie etc?. Discord: tak/nie TeamSpeak3: tak/nie Sprawny mikrofon: tak/nie Mutacja: tak/nie 8.Złożenie podania niezgodnie ze wzorem oznacza dyskwalifikację.. Postów 1,233. lat 16 Aktywność na forum Aktywne uczestniczenie w życiu forum Warunek konieczny, brak konfliktów w zespole CS Wrocław Min.. Brak bana/ostrzeżenia na serwerze.. Wiek: 3.. Czytałeś regulamin klubu oraz forum?. : Na discordzie jestem ogólnie.Temat wątku: Podanie na Moderatora oraz Twój nick, obowiązkowo trzeba wybrać .. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?. Ile czasu jesteś wstanie poświecić na Discordzie?. Wzór podania moderatora Zaloguj się, aby obserwować tę zawartość .. Dlaczego to właśnie ty?. Jak masz na imię: 3.. Imię: 3.. Imię: .. że Zarząd Policji Stanowej ma prawo wydalić mnie w każdej chwili bez podania powodu.. 2.Staż na serwerze.. Posiadasz działający mikrofon: Tak.. 6 złożonych zdań).. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?. Ile masz lat?. Zapoznałeś się z regulaminami?. Mutacja głosu: Aktualnie przechodzę (osobom z którymi gram, nie przeszkadza im mój głos).. Punktacja podania Maksymalna liczba punkt ów do uzyskania za podanie: 20 1.. (Rozpisz się, tu możesz dostać wiele punktów!. Liczba postów: 44 Liczba wątków: 35 Dołączył: 10 03 2020 .. Czas gry na serwerze: 3 dni..

3.Wiek.Wzór podania na Moderatora Forum.

W temacie mogą wypowiadać się wszyscy użytkownicy forum.. 4.Doświadczenie z panelem.. Minimalnie 17 lat, Branie udziału w życiu forum, Brak konfliktów, .Nick na Discord wraz z ID: PasQudny#3778 Wiek:16 Doświadczenie na tym stanowisku: Na Discordzie nigdy nie byłem administratorem lecz na TS3 kiedyś byłem, a więc można powiedzieć, że te dwie aplikacje do komunikacji się pokrywają w jakimś stopniu.Potrafię zrobić podstawowe rzeczy typu dać bana lub kicknąć, a resztę da się nauczyć w krótkim czasie.Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): od czterech do pięciu godzin.Spis Twoich kar: jeszcze nie wyżebrałem żadnej .Opis Twojej osoby: jestem bardzo kompaktowym użytkownikiem MCAdminsów , ponadto potrafię programować w: Node.js, HTML, CSS, JavaScript, PHP oraz Skript, którego nie za.Następnym razem każde podanie, które zostanie napisane w nowym temacie, gdy szybka rekrutacja jest otwarta zostanie odrzucone.. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?. Umiesz pracować w grupie jak i po za nią?. Wątek zamknięty Odrzucone Podanie na Moderatora.. Zapoznałeś się z wym.WZÓR PODANIA NA SASP.. Coś o sobie (Minimum 3 zdania rozbudowane!. ilość postów wymaganych 150 Konto na forum aktywne 30 dni Warunkiem jest dobra ortografia oraz interpunkcja Wysoka kultura .♦Wzór Podania na Supporta Discord ♦ 1.. Riko_FR Użytkownik..

Wzór podania na Moderatora oraz wymagania.

Opisz siebie: 4.. Dołączył .Wzór podania na Moderatora Forum Zadania Moderatora: - utrzymywanie porządku i kultury w przydzielonym dziale forum: - wulgaryzmy i groźby, - spam, - offtopic, - nieregulaminowe avatary i sygantury, itp. - pomoc użytkownikom forum w razie…Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Jakub,mieszkam w Krakowie nie dawno się tam przeprowadziłem,bardzo fajne miasto oraz fajne towarzystwo .Interesuję się grą w piłkę nożną,bieganiem oraz ogólnym sportem.Moją pasją jest gotowanie,interesuję się akurat Polską kuchnią.Mój komputer jest w pokoju rodziców więc żeby na niego .. [Wzór] Podanie na Moderatora.. Podania rozpatrywane są w przeciągu tygodnia od daty założenia.Odrzucone Podanie na Moderatora.. 1.Nick na serwerze.. Twój nick na Discord: 2.. WZÓR PODANIA: 1.. Na naszym forum znajdziesz wiele ciekawostek związanych z grami, komputerami, muzyką i wiele więcej.W tym dziale należy składać podania na whitelistę.. 1.Nick na serwerze.. Napisz coś o sobie (minimu.Zapraszamy na naszego Fabryk'owego Discord'a !. Czego oczekujemy od naszych kandydatów?. Dodatkowe wymagania: - Konto w serwisie Discord (przynajmniej do komunikacji tekstowej)Wzory.. Czas od .Wzór podania na KidModeratora + Punktacja - MineWorld - 06-07-2016 Prefix wątku: [PODANIE] Tytuł wątku musi zawierać twój nick..

Od kiedy jesteś aktywny na discordzie?

Staż na naszym serwerze Discord: Miesiąc.. Kudlaty 20 Kudlaty 20 Właściciel; 20 67 odpowiedzi 208 wpisów Napisano 5 Sierpnia.. Discord - bakusiovskyyyy .Aby wstąpić do Zespołu Gromo.Pl jako Moderator Forum musisz zapoznać się z tym tematem w całości.. Tematów 230. dodany przez Haq~., 1 Marca w Moderator [OFF] Dodaj nowy temat;Chcąc zostać naszym moderatorem należy spełniać poniższe wymogi i złożyć podanie według wzoru znajdującego się na dole tego tematu.. Znajomość komend serwerowych.. Posiadanie sprawnego mikrofonu i komunikatora głosowego TS3/Discord Wysoka kultura osobista - uczciwość, bezkonfiktow.WZÓR Wymogi i wzór podania na moderatora.. Dodaj nowy temat; Rekomendowane odpowiedzi.. Wymagania na moderatora: - Przynajmniej 250 postów na forum - Wiek 18+ - Brak ostrzeżeń warnów na forum oraz nienaganna opinia społeczności - Przynajmniej 6 miesięcy.Twój Discord tag oraz ID: Maksar#6011 Wiek: 13,5.. Konieczność posiadana programów: TeamSpeak 3, Discord oraz sprawny mikrofon.. Od tamtego czasu mieliśmy swoje wzloty i upadki, zgromadziliśmy duży zasób wiedzy który nadal stopniowo pogłębiamy.. Aby podanie zostało rozpatrzone musisz mieć ukończone minimum 13 lat i potwierdzony wiek.. 2.Staż na serwerze.. Oferujemy innowatorskie rozwiązania jak i rozgrywkę z innymi graczami na wiele godzin!Projekt ScreSkill.com powstał w 2015 roku.. Nie może Cię tam zabraknąć !. Wiek: 3.. Znajomość IPS [0/10]: 8.. 05 Lis 2019, 15:55 .Wzór podania na moderatora: Wymagania: Wiek: Min.. Wzór podania na Młodszego Moderatora Wymagania: - Minimum dwa tygodnie gry na serwerze - Minimum czternaście lat - Sprawny, dobrze działający mikrofon - TeamSpeak3 oraz Discord Wzór: Kod:1.. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz selekcji .. WięcejInne projekty faq Regulamin DiscordWitaj na: SkyAbyss.PL Zarejestruj się na naszym forum i dołącz do naszej społeczności, serwer jest tworzony dla graczy.. Imię: 2. : 9.Podanie o drugą postać Pies 2020-10-26 o 20:00:28 przez Madissu: Podanie o Firmę: Tematy: 91 Posty: 192: Prywatny zabójca dzisiaj o 00:15:03 przez dizzyxgpd: Przetargi: Tematy: 1 Posty: 2: Rybak - Przetarg na firmę.. Ile masz lat?. Wiek: 13-14 lat (1pkt), 15-16 lat (2pkt), 17-18 (3pkt), powyżej 18 (4pkt) 2.. Zabójca997 CEO.. Wymagania.. Znajomość ortografii i interpunkcji [0/10]: 6..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt