Podanie na lspd
Mieszkali bardzo długo w Sań Fierro.. John, Clara i James byli świetna rodziną.. 5 zdań): Widzę że pewny obywatel przekroczył prędkość więc odpalam syreny i podjeżdżam do obywatela z informacja kierowana do niego o zjechanie na pobocze oraz zgaszenie silnika.. Never .. strony mamy.. English (USA) Polski (PL) (Domyślne) format_paint .. W GTA V RP gram od grudnia, grałem na kilku serwerach z WL, tutaj gram od czerwca (19), myślę, że jestem doświadczony.. Doświadczenie w organizacjach publicznych- Nigdy nie należałem do organizacji publicznej, byłby to mój pierwszy raz.. James i Kate byli świetnym rodzeństwem.. Lekcje dla szkoły podstawowej i liceum.. Never .. Twoje doświadczenie jako LSPD: Grałem na wyspie dłuższy czas i miałem styczność z pracą mechanika jak i zajmowaniem się sprawami nielegalnymi i karalnymi.. W fivem mam około 900h z czego na frakcjach gdzieś z połowę tego 0 użytkowników zareagowało .Podanie LSPD ; Wzór podania na LSPD NeonRP.pl 2019-2020. language .. Pismo urzędowe dla każdego.. Napisz przykładową akcję z twoim udziałem jako LSPD (min.. Gdy James miał 6 lat, na świat przyszła siostra Jamesa.. Jako członek LSPD będzie to mój pierwszy raz lecz myślę, że stanę na wysokości zadania i podołam wszystkim złym .Podanie do LSPD DarkRP.. John i Clara dali swojej córce na imię Kate.. EditKubus .. Gesker po 2 dniu w LSPD dosta wezwanie o rabunku na kase fiskaln, przestraszony jak i zestresoawny kadet pojecha sam na wezwanie poniewaz reszta jego kompanow byla zajeta..

Pryjechal na wezwanie Victoria napastnik mial 2 zakladnikow, Gesker przez swoje negocatorskie skille ocalil ich a samego przestepce zlapal ...Skierował się na podany adres na plakacie wraz ze swoim podaniem.

wl-off i wl-on na jednych jak i drugich byłem w różnych frakcjach ale najwięcej i najlepiej wspominam odgrywanie LSPD.. Jan Kowalski ul. Ulicowa 1 01-123 Duże Miasto tel.. Rozmyli się od innych .Podanie na LSPD Zgłoś post ..Komentarze

Brak komentarzy.