Deklaracja dostępności przedszkole
Miejskie Przedszkole nr 1 w Ustce zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Deklarację sporządzono dnia: 2020-09-23 ; Deklaracja została .. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do aplikacji dostępności Przedszkole nr 431 zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019r.. Data publikacji strony internetowej: 2020.11.23DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI.. Przedszkole w Maszewie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. "Złotego Pantofelka" zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności.. Przedszkole nr 2 w Gdańsku zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. O dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych..

Deklaracja dostępności serwisu ...

Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej https:pp21.tarnow Dane teleadresowe jednostki .Deklaracja dostępności Przedszkola nr 2 w Gdańsku.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Przedszkola nr .Deklaracja Dostępności Przedszkole nr 24 w Warszawie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności.. Data publikacji strony internetowej: 01.10.2008r.Wstęp Deklaracji Przedszkole Publiczne Nr 21 w Tarnowie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych..

Deklaracja dostępności.

Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek Gdynia zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 13 w Krakowie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do serwisu internetowego gov.plDeklaracja dostępności Przedszkola 84 "Bursztynowy Domek" Przedszkole nr 84 "Bursztynowy Domek" zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności Przedszkola nr 75. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Data publikacji strony internetowej: 2012-06-19DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI Przedszkole Samorządowe Nr 76 „ Na Zielonych Wzgórzach" w Białymstoku zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI Samorządowe Przedszkole nr 120 w Krakowie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności Przedszkole Miejskie nr 2 w Żyrardowie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019r..

Przygotowanie deklaracji w sprawie dostępności .

o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Przedszkola nr 431.Deklaracja dostępności Miejskie Przedszkole nr 19 zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja Dostępności.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej dostĘpnoŚci Wstęp deklaracji Przedszkole nr 340 „Kasztanowego Ludka" w Warszawie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności.. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Przedszkole rr 397 w Warszawie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych..

Deklarację sporządzono dnia: 2020-09-23 ; Deklaracja została ...Deklaracja dostępności.

Zaczarowana Kraina w Rakowiskach zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności Biuletynu Informacji Publicznej Przedszkola nr 143 "Mali Odkrywcy" Przedszkole nr 143 "Mali Odkrywcy" zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności Przedszkole nr 253 „Akademia Pana Kleksa" zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.Deklaracja dostępności Przedszkole nr 4 w Mikołowie im.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do serwisów internetowych prowadzonych przez Przedszkole im Kubusia Puchatka w Sadowie.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej Przedszkola w Maszewie: .Deklaracja dostępności Przedszkole nr 1 zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej aplikacji mobilnej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Ministerstwo Cyfryzacji zobowiązuje się zapewnić dostępność strony internetowej gov.pl zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Deklaracja dostępności.. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej niniejszej placówki.. Przedszkole im.. Przedszkole nr 75 zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.. Oświadczenie ma zastosowanie do strony internetowej Biuletynu Informacji Publicznej .Przedszkole zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019r..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt