Rachunek po angielsku tlumacz
Co znaczy i jak powiedzieć "rachunek kosztów" po angielsku?. operating statement .Zobacz tłumaczenie dla rachunek - słownik polsko-angielski.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. count ****Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa rachunek w słowniku online PONS!. (w restauracji) check; rachunek telefoniczny/za gaz a .Jak jest rachunek po francusku?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.rachunek kosztów po angielsku .. RZiS po Angielsku i Polsku - Rachunek Zysków i Strat wariant porównawczySprawozdanie finansowe po angielsku - tłumaczenie bilansu, rachunku zysków i strat maja 03, 2013 Bilans.. pl. w rachunkowości zarządczej jest to ogół działań zmierzających do odzwierciedlenia procesów zachodzących w przedsiębiorstwie (np. zaopatrzenia, produkcji i zbytu produktów), poprzez ujęcie, zgrupowanie i interpretację w określonych przekrojach kosztów.rzeczownik.. To bardzo ważne, by księgowy potrafił złożyć sprawozdanie finansowe po angielsku.Dowiedz się jak jest rachunek całkowy po angielsku, jakie są znaczenia słowa rachunek całkowy w języku angielskim, jak wymawiać rachunek całkowy?. tłumacz angielski.. I didn`t have enough money!Dowiedz się jak jest rachunek po angielsku, jakie są znaczenia słowa rachunek w języku angielskim, jak wymawiać rachunek?. Polish Twój pracodawca może wymagać, abyś otworzył rachunek bankowy w kraju, w którym jesteś zatrudniony.Tłumaczenie słowa 'wystawić rachunek' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski..

rachunek powierniczy.

Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa rachunek i dodaj je do swoich fiszek.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Tłumaczenia w kontekście hasła "na własny rachunek" z polskiego na angielski od Reverso Context: działalność na własny rachunek, prowadzących działalność na własny rachunek, pracujących na własny rachunek, osób prowadzących działalność na własny rachunek, osób pracujących na własny rachunekSprawdź tłumaczenia 'rachunek lokat' na język Angielski.. Przykłady użycia - "rachunek" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Wyniki badań.. rzeczownik.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. rzeczownik.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. Polish Rachunki ekonomiczne środowiska, których dziś się domagamy, nie są idealne.Przykłady użycia - "rachunek bankowy" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Słownik polsko-angielski i angielsko-polski z wymową lektora Szukaj.. Definicja .. Co znaczy i jak powiedzieć "uregulować rachunek" po angielsku?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zgodnie z umową, przelaliśmy $ 500,000 na rachunek powierniczy..

rachunek wyników.

rachunek, konto, obliczać, oceniać .Przetłumaczony Rachunek Zysków i Strat.. fiduciary account .rachunek kosztów - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. - cost accounting, account of charges, account of costs, account of expenses, bill of charges, cost accountTłumaczenia w kontekście hasła "rachunek kosztów" z polskiego na angielski od Reverso Context: Przejście na rachunek kosztów pełnych w instytucjach publicznych umożliwiłoby większą przejrzystość i bezpośrednie porównanie.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa rachunek maklerski w słowniku online PONS!. Polish To nie demagogia pokryje rachunek w obecnym okresie kryzysu gospodarczego.rachunek (ilość pieniędzy które jesteśmy komuś winni, np. za jedzenie w restauracji) Put the beer on my tab. (Dopisz to piwo do mojego rachunku.). Wartości niematerialne i prawne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. rzeczownik.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.rachunek powierniczy po angielsku .. U nas także przykłady i wymowa.uregulować rachunek - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Możesz mieć pewność, że tłumaczenie będzie poprawne i dobrze zrozumiane, ponieważ dla każdego wystawiam rachunek/fakturę.. account [ə'kaunt] rachunek, konto, oblicza ć, oceniać.. Jeśli posiadasz dokumenty medyczne po angielsku, przetłumaczę ich treść, szybko i w dobrej cenie..

rachunek kosztów.

A. AKTYWA TRWAŁE.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.rachunek - tłumaczenie na angielski oraz definicja..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt